Termo Organika – vienas didžiausių polistireno plokščių gamintojų Europos Sąjungoje ir neginčytinas lyderis Lenkijos rinkoje. Įmonė sėkmingai veikia nuo 1997 metų – tiekia aukščiausios kokybės, nuolat modernizuojamas polistireno plokštes. Termo Organika įdarbinami mokslininkai jau daugiau kaip dešimt metų intensyviai kuria gaminių kokybę gerinančius sprendimus, diegia naujinimus, keičia technologijas, ieškodami tobulai XXI am. kliento poreikius atitinkančių produktų.


KOKYBĖ - kiekvienoje Termo Organikos gamykloje įrengta tikrinimo ir bandymų laboratorija, kurioje dirba specializuotas personalas, kuris rūpinasi ypatinga produktų kokybe, laikydamasis aukščiausių technologijų standartų. Įmonė Termo Organika sukūrė nuosavą kokybės kontrolės sistemą Termo Organika Quality (TOQ), kuri padėjo produktams gauti Statybos technikos instituto technines rekomendacijas. Dėka pažangios gamybos technologija ir aukščiausios kokybės žaliavų TO produktai garantuoja mažesnes šildymo išlaidas ir greitą investicijos į pastato šiltinimą atsipirkimą. Šis medžiagų rinkinys leidžia optimaliai izoliuoti pastatą ir užtikrina namo šiltumą, ekonomiškumą bei atsparumą kintamo oro sąlygoms.

APDOVANOJIMAI

Termo Organika jau septintus metus iš eilės yra pripažinta viena iš novatoriškiausių Lenkijos statybos pramonės įmonių. Šiemet dar kartą iš eilės Termo Organika buvo apdovanota svarbiausia - auksine „Metų statybinių prekių ženklo 2018“ statulėle „Polistireno“ kategorijoje. Taip pat Termo Organikos vientisą termoizoliacinę sistemą rangovai ir vartotojai pripažino geriausia Lenkijoje.

Septintą kartą iš eilės Termo Organika vėl gavo aukščiausią "Aukso apdovanojimą" nacionalinėje kategorijoje "Vartotojų kokybės lyderis 2018“. Termo Organika produktus jau seniai vertina klientai, statybų sektoriaus specialistai bei tarptautinės institucijos. Termo Organika yra vienintelė Lenkijos įmonė priklausanti įtakingai EUMEPS organizacijai, vienijančiai beveik visų Europos Sąjungos šalių svarbiausias asociacijas ir polistireno gamintojus.

Termo Organika gavo aukščiausią vartotojų „Auksinę lauro šakelę 2018“ kategorijose "Šiluminės izoliacijos medžiagos" ir "Putplasčių gamintojas". Taip „Sidabrinę lauro šakelę 2018“ už geriausias „pastatų izoliaciniais medžiagas“. Šie apdovanojimai yra puiki motyvacija Termo Organikai tolesniam darbui ieškant novatoriškų technologinių sprendimų ir gerinant gaminių kokybę.

Template by JoomlaShine